Читай книжки, що стали подією

Всеукраїнський рейтинг «Книжка Року»

«Книжка – скарбниця мудрості. Але до нас вона приходить у вигляді товару, який має свої параметри і свою ціну. А кожний товар порівнюється з іншими. Рейтинг – інструмент захисту прав споживачів. Скажімо, від агресивної реклами, яка стверджує що книга – бестселер, який необхідно обов’язково прочитати і т.д. А хотілося б читати книжки, що стали подією.» – діляться своїми думками засновник та Президент «Книжки Року», літературний всезнайко Костянтин Родик і керівник рейтингу, аналітик літературно-книжкового ринку Галина Родіна.

Саме так з думкою про читача протягом року збираються і дискутують провідні книгознавці, критики, вчені-гуманітарії, відомі письменники, політологи, журналісти та редактори популярних періодичних видань, культурологи, буває що й народні депутати, керівники відповідних державних установ (усього близько 100 осіб), щоби в кінці року виокремити та відзначити найцінніші здобутки українського літературного світу.

А головне – щось цікаве віднайдеться для кожного читача, адже «Книжка Року» єдиний в країні книжковий проєкт, у якому здійснюється оцінювання книжок на базі усього видавничого асортименту, а не на основі поданих заявок. Тобто охоплює не лише книги, які “на слуху”, але й малотиражні видання маловідомих авторів, які часом можуть приємно здивувати.