Фотопроект «Ми читаємо, а ти?»

Читання об’єднує всіх, незалежно від зовнішнього вигляду, світогляду, способу життя чи обраної професії. Взяти участь у проєкті зголосилися молоді люди, які працюють в креативних сферах та відносять себе до різних субкультур.

 
Хто ж ці загадкові популяризатори?


Анатолій Гольоса – військовий, він дуже любить українську культуру у всіх її проявах, захоплено вивчає нашу історію і все про Чорнобильську зону.
Роксолана Бичай – журналістка новин на UA:ПЕРШИЙ. На любов до книжок її надихнула бабуся-бібліотекарка. Завдяки книзі вона поринає у новий небачений досі світ і хоче, щоб кожен мав можливість це відчути.
Інна Гелевера – ведуча. Тендітна рудоволоса красуня, має активний ритм життя та при цьому не забуває і про саморозвиток, тому нагадує аудиторії, що важливо завжди знаходити час на читання.
Ольга Ісай – студентка КНУ ім.Т.Шевченко. Її улюблене видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», а збірка – «Улюблені вірші». Вона щасливить Оліне дитяче серце своєю невинністю та чудово підібраними ілюстраціями.
Вікторія Степанова – професійна модель. Вона долучилася до проєкту, щоб спростувати міф, що гарні дівчата читають тільки глянцеві журнали.
Влад Демиденко – актор. Його діяльність зовсім нелегка справа, але окрім професійної майстерності, вона вимагає від акторів начитаності та гарного знання як класиків української та зарубіжної літератури, так і сучасників.
Ян Бідний – актор та спрей-арт-художник. Що ховається за нестандартною зовнішністю? Світлий розум та відкритість до нових можливостей, які відкриваються, перш за все, перед людьми вмотивованими та начитаними.
Банери з героями розміщені на центральних станціях київського метрополітену, де знаходяться студентські осередки та основні ВНЗ: Майдан Незалежності, Контрактова Площа, Площа Льва Толстого, Золоті Ворота, КПІ.